NL
NL
NL

Kot: Prinses Clementinalaan, Gent

Kot Gent

Ruime duplexstudio vanaf 01/09

Studio vlakbij Sint Pietersstation
Bemeubeld: keukentafel + 2 stoelen. Commodekast.
Op de verdieping: kleerkast en 2persoonsbed.
Badkamer met baddouche, toilet en lavabo
Vrij vanaf 1 september

Huurprijs bedraagt 755euro + 140 euro provisie voor EGW, internet en distributie

Prinses Clementinalaan
9000
Gent
€ 895
45m2
Chambre disponible
14-04-2026
IKot.be
257911

Cette information est incorrecte